Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Пон.- П'ят.  9:00-18:00

 

0
Мій кошик

Витратні матеріали для манікюру

Сортування:
За популярністю Спочатку дешевше За назвою спочатку нові

Кожен майстер манікюру та педикюру повинен думати про здоров'я та безпеку своїх клієнтів. За відповідного підходу до роботи професійні ваші справи завжди використовують одноразові матеріали. Продукція індивідуального застосування, що використовується при процедурі один раз, називається одноразовими розхідниками для манікюру.

Майстрам манікюру насамперед варто придбати декілька типів серветок та рушників, розрахованих на одноразове використання. Серветки без ворсу, упаковані в коробки або виготовлені у вигляді рулонів, стануть незамінними для вирощування нігтів та покриття. Рушки стануть у пригоді майстрів, які пропонують SPA-процедури для рук.

Для виконання класичного або апаратного манікюру оптимальним варіантом стануть квадратні неткані серветки. Хороший майстер повинен забезпечити не тільки клієнта, а й себе, тому йому необхідно мати одноразові рукавички. Ці вироби запобігають зараженню грибковими, бактеріальними та вірусними інфекціями, а також захищають захист від негативного використання використаних при виконанні засобів роботи.

Досвідченому фахівцю також потрібно захистити себе від регулярного потрапляння пилу в легені під час опилювання нігтів, тому слід використовувати одноразову маску під час кожної процедури.

При цьому кожен використаний матеріал має бути утилізовано відразу після клієнта. Новий розхідник слід розпакувати у присутності наступного гостя.
Переваги одноразових витратних матеріалів для манікюру та педикюру:
дозволити економії майстру на грошових витратах при пранні, сушінні та дезінфекції;
звільняють більше часу, який витрачався б на обробку багаторазових рушників;
має високу якість (наприклад, одноразові ручники вибирають вологу краще за махрові);
має довіру та комфорт відвідувача;
надає статус закладу, майстру.
Усі одноразові матеріали слід вибирати, виходячи з вимог та наявності необхідної документації у перевіреного постачальника. Також слід знати, що якщо не використовувати розхідники, можна виникнути низка складнощів для майстра.

Наприклад, під час перевірки контролюючих органів буде виявлено порушення в обробці, зберіганні багаторазових матеріалів. Необхідно буде показати комісії журнал з усіма відмітками про санітарні заходи, що проводяться. Це все досить затратно за часом, який ефективніше використовуватиме обслуговування нового відвідувача. Тому одноразові розхідники для манікюру та педикюру полегшують робочий процес майстра.

Які витратні матеріали пропонуємо майстрам манікюру, салонам краси
1. Серветки. Одноразові серветки безворсові допомагають легко зняти старе покриття нігтів, видалити жирний блиск, липкий шар. Такі серветки гіпоалергенні, швидко вбирають вологу та бувають різних розмірів (5х5, 7х7, 30х40, 35х40).

2. Рушники. Вироби виконують із міцних та гігроскопічних тканин. Популярним матеріалом для виготовлення вважається спанлейс, який є нетканим полотном. Головною особливістю таких рушників є їхня надзвичайна м'якість. Але також при виробництві використовується махра біла та бавовна з тисненням. При виборі рушників додатково варто звертати увагу на тип укладання (поштучно, пластом або рулоном) та розміри (наприклад, 35х70).

3. Крафт-пакети для зручної стерилізації виконуються із високоміцного обгорткового паперу з індикатором закінчення процесу стерилізації інструментів.

4. Гіпоалергенні одноразові рукавички різних кольорів та розмірів.

Одноразові матеріали стають необхідним інструментом для роботи професіонала. Вони допоможуть майстру зменшити деякі витрати, при цьому підвищивши рівень безпеки в очах своїх клієнтів.

Вгору