Ви запитаєте чому у нас ціни на гель лаки такі як на Аліекспресс, а в багатьох випадках навіть дешевше?

Компанія «MagicNail» c 2017 року є офіційним представником відомих в Україні ТМ VENALISA, GDCOCO, CANNI, BLUESKY.

Інтернет-магазин "MagicNail" пропонує кращі ціни в Україні на асортимент продуктів для дизайну і нарощування нігтів, продаючи свою продукцію в роздріб за гуртовими цінами.

Ми не женемося за великим прибутком, ми хочемо, щоб нашим покупцям, а це салони краси, майстра манікюру та приватні споживачі продуктів для манікюру і педикюру могли отримати будь-яку продукцію сьогодні-завтра не чекаючи безоплатного доставляння з AliExpress 30-45 днів. Хорошим майстрам манікюру потрібні матеріали для роботи - "ВЧОРА", вони прекрасно розуміють, що манікюр клієнтові потрібен зараз, а не завтра!

Перевірити актуальність цін які зараз є на AliExpress, можна перейти за цим посиланням в офіційні магазини: VENALISA, GDCOCO, CANNI, BLUESKY. Знайдете ціни дешевше на гель лаки цих марок, ми повернемо вам різницю.

На всю продукцію є міжнародні сертифікати відповідності, митні документи і Українські СЕС.

У нашому магазині ми раді запропонувати Вам тільки оригінальний вибір гель лаків, матеріалів для нарощування та дизайну нігтів Веналіса, Канни і Блюскай. Також ми продаємо тільки ті товари які є в наявності, а не розповідаємо покупцям, що потрібно почекати пару днів і товар для манікюру з'явиться у нас на складі.

Якісний манікюр і витончено прикрашені нігті завжди привертали увагу оточуючих.

Купуйте все для манікюру за вигідною ціною в нашому магазині Magic Nail.

Найпопулярніші ефекти гель-лаків:
В інтернет-магазині MagicNail ви можете купити гель-лак з ефектом від ряду виробників. В асортименті ви знайдете різні покриття.


Акварельні Шелак дають можливість малювати дивовижні нейл-дизайни в техніці "мокрою" акварелі. Вони схожі на картини. Приголомшливі ефекти і поступові переходи тонів виходять, варто тільки розпливається гелевим лакам потрапити на нігтьові пластини.


Котяче око з металізованими блискітками за допомогою магніту утворюють довгу лінію. Цим він стає схожий на дорогоцінний камінь.


Покриття з шіммери бувають на прозорій або кольоровий основі. Зустрічаються дрібні блискітки різних відтінків або однотонні.


Термічні Шелак з каталогу Magic Nail повністю змінюють колір з одного на інший, коли ви опускаєте руку в холодну воду або зігріваєте її про чашку гарячого чаю.


Кракелюр нагадує постарілу поверхню - поцяткований тріщинами верхній шар відмінно виглядає на контрастному тлі.


Рідка фольга схожа на розслаблене срібло, золото, мідь або бронзу. Шикарний металевий нейл-арт замінює фольговані рулони.


Плюшеві гель-лаки з ефектом вражають затишній ворсистою поверхнею, яка імітується за рахунок незвичайних переходів кольору і включення мікрочастинок. Його не потрібно доповнювати декором для освіти стильного ефекту.


Хамелеони заворожують блискучими переливами кольорів, від яких неможливо відвести погляд. Манікюр нагадує втірку.


Згідно відгуками майстром, блискітки з фольги різної крупності помелу відмінно виглядають в Шелак. Але вони вимагають якісного розподілу по нігтьової пластини.