Кількість
|
Вартість
|
||
|
Для остаточної обробки та шліфування нігтя використовують полірувальник або силіконову насадку. Її основна функція - полірування, усунення шорсткості, підготовка нігтя під нарощування. Також такі фрези використовують при педикюрі - для роботи з грубої шкіри, згладжування країв тріщин. Силікон не фарбується, а в міру використання стирається, але нижні шари - такі ж, як верхні, по суті, насадка може працювати до стирання. Фрези із силікону можна стерилізувати за загальними правилами, тобто в сухожаровій шафі або автоклаві. Не бійтеся пошкодити їх високою температурою.
Однак слід пам'ятати про швидке нагрівання поверхні, що шліфується, тому рекомендується працювати короткими імпульсами. Ще одне завдання, з яким відмінно справляються силіконові насадки - зняття глянцю з поверхні нігтя перед процедурою нарощування або покриття гель лаком. Завдяки м'якості та пластичності силікону обробка верхнього шару нігтя проходить дуже делікатно, не травмуючи нігтьову пластину, залишаючи її здоровою та міцною.
Силіконові фрези відрізняються за рівнем жорсткості, формою та розмірами. Колір фрези вказує на ступінь жорсткості:
Найм'якіший – жовтий, блакитний. Використовують для полірування та надання блиску нігтям, а шкірі — шовковистості, м'якості, доглянутого вигляду.
Середній - біла та коричнева. Застосовують для шліфування поверхонь.
Груба – рожева та зелена. Легко усуне ороговілість шкіри, спилить потовщений ніготь, зніме штучне покриття (гель, акрил).
Найбільш грубий – графіт.
Силіконові полірувальники для манікюру використовують на низьких оборотах – не більше 12 тис./хв.
Фреза повинна постійно рухатися робочою площею, інакше можна спровокувати травму, неприємні відчуття. Насадки із силікону нагріваються в процесі роботи, враховуйте це та попередьте клієнта. Зменшити неприємні відчуття допоможе і зволоження робочої площі. Силікон добре ковзає по вологій поверхні, нагрівання фрези мінімальне. Особливість фрез з силікону - швидка стирання (1-2 міс.). Але через те, що абразивні частинки поступово заповнюють всю площу силікон-карбидового матеріалу, знос фрези не впливає на якість її роботи.
Методи дезінфекції:
Силіконові фрези можна стерилізувати за високих температур — в автоклаві, сухожаровій шафі. Попередньо потрібно очистити їх від залишків пилу та частинок матеріалу (після роботи зі штучними нігтями). Плюс силікону він добре очищається під проточною водою, не вимагає використання щіток.