Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Пон.- П'ят.  9:00-17:00

 

0
Мій кошик

Фрези (насадки) для фрезерів

Сортування:
За популярністю Спочатку дешевше За назвою спочатку нові

Сучасний та популярний спосіб догляду за нігтями – апаратний манікюр. На відміну від класичного або обрізного, тут потрібна спеціальна електромеханічна машинка зі знімними насадками або фрезами, що застосовуються для шліфування як самого нігтя, так і шкіри навколо нього. Інноваційний спосіб можна використовувати без попереднього розпарювання та зволоження шкіри кінчиків пальців, та проводити його по сухій поверхні. Але неможливо досягти бажаного та якісного результату від апаратного манікюру, не використовуючи цілий арсенал вузькоспеціалізованих фрез.

Переваги зняття шелаку апаратним способом незаперечні:

Фреза делікатно знімає старе покриття без травмування рогової пластини;
за наявності вбудованого в манікюрний стіл пилотяга виключається поява пилу від віддаленого шару лаку;
при швидкій і точній роботі нейл-майстра клієнт не відчуває ніяких неприємних впливів під час проведення процедури машинкою.


Говорячи про недоліки такого способу видалення манікюру, варто згадати психологічний дискомфорт деяких клієнток перед робочим фрезером. Крім цього, неправильні рухи майстра з манікюру можуть призвести до незначних травм кутикули або нігтьової пластини.

Проте мінуси апаратного видалення манікюру несуттєві проти його переваг. Якщо говорити про спосіб зняття лаку ацетоном, то цей варіант має більше негативних моментів.

Якою насадкою знімати гель-лак?
Вибір фрези для зрізу покриття залежить від індивідуальних відчуттів. Досвідчені фахівці нейл-індустрії рекомендують використовувати керамічні насадки, що мають форму «кукурудза».

Різновиди:
Фрези для видалення старого покриття з нігтиків поділяються на декілька категорій, в залежності від виду матеріалу насадки:
твердосплавні;
алмазні;
сталеві;
керамічні.
Є також бавовняні та силіконові насадки. Однак вони не використовуються для видалення шелаку, а лише для шліфування рогової пластини. Також за їх допомогою можна виконати корекцію покриття.

На цей час найбільш популярними варіантами для видалення лаку є твердосплавні та керамічні наконечники. Вони мають більше переваг, порівняно з іншими видами фрез.

Твердосплавна фреза для зняття гель лаку апаратом
Металева або твердосплавна насадка виготовляється із певного сплаву металів. Вона обов'язково забезпечена насічками у формі хрестів чи ліній. Під час функціонування машинки фреза обертається, тим самим підпилюючи гель (перетворюючи його на стружку). Фрези для зняття різних видів покриттів відрізняються одна від одної. Наприклад, насадка для спилювання гелю повинна мати поглиблення великої форми, щоб залишки покриття не забивалися в них.
Твердосплавна фреза в середньому має швидкість обертання 30-40 тис. оборотів за хвилину. Цього цілком вистачає для того, щоб дбайливо видалити старий гелевий шар і не завдати шкоди нігтям. Металеві насадки найчастіше мають конусоподібну або циліндричну форму.

Якщо відбувається нарощування, металева фреза може бути залучена для коригування форми нігтьової пластини.

Керамічна фреза для апаратного зняття гель лаку:
Керамічні фрези були залучені в нейл-індустрії нещодавно. Основна їхня відмінність від металевих полягає в методі видалення покриття. Так, якщо твердосплавні насадки перетворюють покриття на стружку, то керамічні в пил.
Фрези з кераміки мають підвищену міцність. У процесі роботи такі насадки не гріються і діють акуратніше в порівнянні з твердосплавними. При спилюванні старого покриття керамічною фрезою людина не відчуває жодних неприємних відчуттів. Такі насадки найчастіше мають вигляд кукурудзи.

Як вибрати фрезу для зняття гель-лаку?
При виборі фрези для зняття попереднього покриття необхідно в першу чергу звертати увагу на репутацію її виробника. Відсутність продукції сертифіката означає, що вона може бути сумнівного походження. Використання таких фрез загрожує можливістю травмування нігтьової пластини або кутикули під час видалення покриття.

Другим параметром, на якому слід звертати увагу при виборі, є форма фрези. Вона може бути голкоподібною, конусоподібною, циліндричною, з кулькою на кінці та фігурною.

Вибір конфігурації фрези варто проводити виходячи з того, для яких цілей вона використовуватиметься:

При знятті шару лаку з усієї поверхні пластини раціональніше застосовувати циліндричну насадку;
для видалення товстого шару лаку, що знаходиться під краєм пластини, варто взяти голкову насадку;
якщо потрібно попрацювати з важкодоступними місцями, то найкраще купувати фрезу з загостреним кінцем.
Найчастіше для видалення манікюру фахівці нейл-індустрії користуються насадками, які формою наближені до усіченого конуса. Такий інструмент характеризується найбільшою ефективністю та простотою у використанні. Аналогічні насадки можуть допомогти у видаленні старого педикюру.

Професійні фрези мають маркування у вигляді спеціального кольорового поясу. Вона означає жорсткість інструменту. Найбільш жорсткими є фрези, забезпечені чорними відмітками. Найменша твердість у тих інструментів, що позначені жовтим кольором. Фрези із синіми, червоними та зеленими відмітками мають середню жорсткість.
За жорсткістю для зняття гель-лаку нейл-майстра найчастіше залучають фрези з маркуванням синього або зеленого кольору.

Як правильно користуватися фрезою для зняття гель-лаку
Існує кілька рекомендацій для тих, хто не знає, як знімати гель-лак фрезою:

Під час видалення покриття слід зафіксувати лікоть. Він повинен розташовуватися на столі максимально стійко, щоб уникнути зісковзування фрези під час роботи.
При знятті гель-лаку майстер робить плавні рухи, що погладжують, то торкаючись, то віддаляючись від нігтя. Завдяки цьому можна уникнути перегріву поверхні рогової пластини.
Рухи необхідно здійснювати лише у бік обертання насадки апарата. В іншому випадку можливе зісковзування фрези з нігтя.
Кожен тип робіт передбачає застосування відповідного устаткування. Тому не слід використовувати для зняття лаку насадки, призначені для підготовки нігтя до нанесення покриття.

Якщо в манікюрі були долучені стрази, їх необхідно видаляти окремо за допомогою алмазної насадки або щипцями.
Очищати фрези для манікюру необхідно так: після видалення гель-лаку насадки рекомендується простерилізувати за допомогою сухожарової шафи або ультразвукового миття. Ультрафіолетові стерилізатори в цьому випадку краще не використовувати, тому що вони не завжди добре справляються зі своїм завданням.

Інші насадки
Декілька видів насадок, які також можуть використовуватися при видаленні старого шару гель-лаку:

Циліндр заокруглений. Такою насадкою зручно знімати шар лаку з нігтів біля вільного краю нігтьової пластини. Сферичний наконечник фрези дозволить акуратно усунути старий манікюр або провести корекцію нарощених нігтів.
Полум'я. Ця насадка зовні нагадує краплю або полум'я свічки. Вона ідеально підходить для видалення манікюру з усіх боків нігтя.
Правильно обрана насадка в руках досвідченого нейл-майстра дозволить швидко отримати потрібний ефект. Однак апарат для манікюру зможе виконати поставлені завдання не з кожною насадкою. Тому варто уважніше підходити до підбору потрібного наконечника.

Вгору